Popüler Ürünlerimiz

türkak
KTC Isı Takip ve Nem Cihazı ile tanışın!

Neden KTC?

Eczanelerde ve hastanelerde, aile hekimliklerinde ve ecza depolarında, veteriner kliniklerinde ve daha birçok alanda, ısı takip ve nem cihazımız ile ilaçlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. TürkAK onaylı ve kalibrasyonu uygun ortamlarda hazırlanmış sistemlerimiz 100% kendi üretimimizdir. Isı takip ve nem cihazları kategorisinde ilk sıralarda olan ürünümüz, tek bir Wi-Fi bağlantısı ile kolayca kullanılır. Isı takip ve nem cihazlarımız kalibre edilmiş, hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde gönderimini sağlıyoruz. Müşteri deneyimlerine verdiğimiz önem ile birlikte sistemimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu sayede kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Kesinlikle onaysız ve kalibre edilmemiş, veri kaydetmeyen ürünlere itibar etmeyiniz!

Smart ısı takip ve nem cihazı

Smart Özellikleri

Wi-Fi ile bağlanan ısı takip cihazımız, küçük ve portatiftir. Sesli uyarı sensörü ile ısı ve nem değerleriniz kritik seviyelere geldiğinde sizi uyarır. Ayrıca SMS ve arama yolu ile de bilgilendirir. Dijital ekranı ile de değerlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca izleme merkezi desteği ile de değerlerinizi sizin yerinize takip eder, gerekli düzenlemeleri sağlarız(opsiyoneldir).

ısı takip cihazı pro

Pro Özellikleri

Wi-Fi ile bağlanan ısı takip cihazımız, küçük ve portatiftir. Smart modelimize göre Pro modelimizde ek sensör(fazla dolabınız ya da ilaçlarınızı muhafaza ettiğiniz alan için geliştirildi) ve 8 saate kadar dayanıklı bataryası(elektrik kesintilerine karşı) bulunmaktadır. Sesli uyarı sensörü ile ısı ve nem değerleriniz kritik seviyelere geldiğinde sizi uyarır. Ayrıca SMS ve arama yolu ile de bilgilendirir. Dijital ekranı ile de değerlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca izleme merkezi desteği ile de değerlerinizi sizin yerinize takip eder, gerekli düzenlemeleri sağlarız(opsiyoneldir).

ısı takip izleme merkezi desteği

İzleme Merkezi Desteği

Türkiye'de ilk ve tek uygulama olan izleme merkezi desteği, KTC Isı Takip ve Nem cihazlarınızın ölçtüğü ısı ve nem değerlerinin düzenli tutulmasını sağlar. Bu sayede ısı ve nem değerleriniz optimize ve güvenli bir şekilde seyreder.

Sizde Isı ve nem cihazımıza sahip olmak için hemen satın alın

KTC Isı Takip ve Nem Sistemi

Türkiye geneli istatistikler

250+

Aktif Kullanıcı

300+

Optimize Sistem

300+

Aktif Bağlantı

400+

Mutlu Müşteri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart